Zmiana zasad moneybacku w Alior Banku

1316486_mock_credit_card_2

Od kwietnia zmieni się sposób, w jaki Alior Bank będzie naliczał premię dla klientów w postaci moneybacku za transakcje bezgotówkowe wykonane przy pomocy kart kredytowych. Dotychczas Alior Bank oferował usługę wszystkim swoim klientom i intensywnie promował oferowane przez siebie konto bankowe, wskazując na korzyści jakie potencjalni klienci mogą odnieść dzięki korzystaniu z ich usług. Teraz jednak bank będzie odchodził od dotychczasowego podejścia i 1 procent zwrotu od transakcji bezgotówkowych otrzymywać będą wyłącznie klienci banku, dla których Alior Bank jest „głównym bankiem”. Przypomnijmy, że bank już stosuje różne zasady świadczenia usług, w zależności od tego czy bank jest Alior Bank jest bankiem „głównym” czy nie.

Począwszy od kwietnia moneybackiem objęci będą wyłącznie klienci, którzy spełnią chociaż jeden z tych warunków:

  • na swoje konto osobiste w Alior Banku otrzymują wynagrodzenie, rentę, emeryturę lub stypendium
  • otrzymują regularne, miesięczne wpływy na konto przekraczające 2000 zł pochodzące z rachunków w innych bankach (w przypadku osób poniżej 24 roku życia jest to 1000 zł)
  • mają średnie miesięczne saldo powyżej 10 000 zł
  • mają kredyt lub kredyty o średnim saldzie przekraczającym 5000 zł
  • posiadają kartę kredytową i nie ukończyli 19 roku życia

Osoby, które do tej pory korzystały z kart kredytowych w Alior Banku tylko ze względu na cashback, będą musiały przenieść rachunek do banku, aby dalej móc korzystać z usługi.

Ruch Alior Banku nie jest zaskoczeniem, gdyż w ostatnim czasie większość banków oferujących tego typu usługę wprowadziło do niej pewne ograniczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *